feed-image

Úcta k starším v Sokoľanoch

Prečítané: 98x
Dňa 20.10.2019 nás privítali na Obecnom úrade v Sokoľanoch. V túto nedeľu sa totiž stretli babičky a dedkovia, aby spoločne oslávili svoj sviatok ,,Deň úcty k starším". Krátkym kultúrnym programom v podobe piesní, básní a divadielka o Červenej čiapočke sme ich určite potešili. Odmenou nám bol neutíchajúci potlesk. Ďakujeme a prajeme hlavne veľa zdravia!

Točíme sa
Točíme sa Točíme sa
Básnička našim ...
Básnička našim starkým Básnička našim starkým
Ľudová pieseň
Ľudová pieseň Ľudová pieseň
Malá speváčka
Malá speváčka Malá speváčka

Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite

Usmernenia - opatrenia voči šíreniu koronavírusu

Venujte nám 2% z Vašich daní - obe tlačivá môžete zasielať na adresu školy poštou, resp. mailom na ,, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. "


PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2020 ZŠ Haniska and design by za.jo.net