feed-image

Výchovný koncert

Prečítané: 124x
Na našej škole sa opäť koncertovalo. A to 8. novembra 2019. Žiaci prvého stupňa sa naučili niečo o hradoch a zámkoch v našej krásnej vlasti. Žiaci druhého stupňa si pripomenuli, ako ťažko sa žilo počas vojny, kedy a prečo bolo povstanie SNP i o hrôzach, počas ktorých zahynulo množstvo ľudí. V kvíze sa naučili, ktoré pamätníky nám jednotlivé udalosti pripomínajú.

Koncert 5
Koncert 5 Koncert 5
Koncert 1
Koncert 1 Koncert 1
Koncert 13
Koncert 13 Koncert 13
Koncert 3
Koncert 3 Koncert 3

Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite

Usmernenia - opatrenia voči šíreniu koronavírusu

Venujte nám 2% z Vašich daní - obe tlačivá môžete zasielať na adresu školy poštou, resp. mailom na ,, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. "


PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2020 ZŠ Haniska and design by za.jo.net