feed-image

Opäť v škole

Prečítané: 44x
A je to tu! Po mimoriadnom prerušení vyučovania sme opäť v škole! Dlhých dva a pol mesiaca sme sa učili online formou, teda dištančnou formou, cez rôzne programy Alf, ZOOM alebo cez Edupage. Niektorí z nás sú ešte aj naďalej doma a ich výuka je nezmenená. My ostatní sme už v škole, dodržiavame bezpečnostné opatrenia, nezabúdame na dezinfekciu, meranie teploty, odstupy a zdržiavame sa len v svojich skupinkách, či už v triedach alebo vonku. Pre zapamätanie si tejto mimoriadnej situácie sme sa pofotili v triede s rúškami. Spoznáte nás? 

Piatačky s rúšk...
Piatačky s rúškom Piatačky s rúškom
Čakáme žiakov
Čakáme žiakov Čakáme žiakov
Tretiaci s rúšk...
Tretiaci s rúškami Tretiaci s rúškami
Meranie teploty
Meranie teploty Meranie teploty

Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite

Ešte stále nám môžete venovať 2% z Vašich daní - obe tlačivá môžete zasielať na adresu školy poštou, resp. mailom na ,, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. "

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov je možné podať do konca druhého kalendárneho mesiaca po skončení obdobia pandémie.

Situáciu sledujeme a informáciu budeme aktualizovať.
PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2020 ZŠ Haniska and design by za.jo.net