feed-image

Otvorenie nového školského roka 2020/2021

Prečítané: 20x
2. september bol netradičný. Hoci to bol začiatok nového školského roka, ale takto sme ešte nikdy nezačínali. Všetci žiaci prichádzali pred bránu školy ,,zamaskovaní", v rúškach. Rozdelili sa do troch skupín, podľa jednotlivých vchodov, kde im vydezinfikovali ruky triedni učitelia a asistenti. Potom si ich prevzali ich učitelia, ktorí pozbierali zdravotný dotazník i vyhlásenie o bezinfekčnosti. Tieto dva papiere museli mať žiaci, ak chceli vojsť do budovy školy. V triedach nový školský rok slávnostne otvorili triedni učitelia, po nich sa prihlásila cez rozhlas aj pani riaditeľka, ktorá všetkých privítala a zaželala im veľa chuti do učenia. Tak hor sa do práce, milí žiaci! 

11
11 11
2
2 2
8
8 8
6
6 6

Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite


1) Organizáciu školského roka 2020/2021


2) Začiatok činnosti ŠKD od 3.9.2020 len s vypísanou prihláškou

3) Zoznam školských pomôcok

4) Všetky tlačivá nájdete na: http://zshaniska.sk/o-skole/povinne-zverejnovanie/ostatne.html
PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2020 ZŠ Haniska and design by za.jo.net