feed-image

Ďalšie súťaže v ruskom jazyku

Prečítané: 28x

Viatské humanitné gymnázium s rozšíreným vyučovaním angličtiny a Inštitút humanitných a sociálnych vied Viatskej štátnej  univerzity v meste Kirov v Rusku organizuje medzinárodnú súťaž s názvom AzBukiVedi.  

Do tejto súťaže, ktorá sa bude konať on- line sa zapojí žiačka našej školy  Katarína Kačmariková so svojou kamarátkou, v kategórii: Spev ruskej piesne. Katka si sama vybrala kozácku národnú pieseň – Oj to je večer. Obe  dievčatá povzbudzujeme a prajeme im veľa úspechov aj nových skúseností.

Ďalšou záujemkyňou o ruský jazyk je žiačka 3. ročníka Terezka Imrichová, ktorá sa po prvýkrát pripravuje na súťaž Ruské slovo v kategórii – Prednes ruskej poézie. Tiež jej prajeme, aby v sebe objavovala svoje talenty a rozvíjala ich pre svoje dobro a pre radosť  druhým.


Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite


1) Organizáciu školského roka 2020/2021


2) Začiatok činnosti ŠKD od 3.9.2020 len s vypísanou prihláškou

3) Zoznam školských pomôcok

4) Všetky tlačivá nájdete na: http://zshaniska.sk/o-skole/povinne-zverejnovanie/ostatne.html
PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2020 ZŠ Haniska and design by za.jo.net