feed-image

Spomíname na futbalový turnaj v Haniske

Prečítané: 68x
V sobotu 7.8.2021 sa uskutočnil na futbalovom ihrisku v Haniske turnaj mladších žiakov vo futbale. Zúčastnilo sa ho päť mužstiev. A to: 

1. FK Haniska
2. Ždaňa
3. Kokšov Bakša
4. Lokomotíva Košice
5. Kechnec

Naši chlapci (Oliver Rusnák, Filip Turták, Riško Čarný, Kristián Majoroš, Dominik Kolko, Edko Hiľovský, Sebík Antoš, Branko Mura, Marko Mikloš, Matej Čamaj, Jakub Palenčár, Tobiás Šarkózi. Pre zranenie chýbali Oliver Zeleňák a Erik Češelka, kvôli dovolenke zas Lukáš Horváth) sa v prvom zápase stretli s Lokomotívou a úvodný zápas zvládli na výbornú, keď vyhrali v pomere 2:1. V druhom zápase sme nastúpili proti Ždani. Vo veľmi peknom zápase naši chlapci remizovali 2:2. 
V ďalšom zápase na nás čakala Kokšov Bakša. Zápas to bol opäť veľmi napínavý a skončil sa remízou 2:2. V poslednom zápase sme sa stretli s Kechnecom. Celý zápas naši chlapci viedli, ale nakoniec sa Kechnecu podarilo ku koncu zápas otočiť vo svoj prospech. Naši chlapci napokon prehrali 2:3. Boli z toho smutní, keďže prehra ich odsunula až na 3. miesto. Celkovým víťazom sa stalo mužstvo Kokšov-Bakša, na 2. mieste skončil Kechnec, na treťom FK Haniska, na štvrtom Ždaňa a na 5. mieste Lokomotíva Košice. 

Celkovo sa odohrali veľmi dramatické a tesné zápasy. Všetky mužstva boli veľmi vyrovnané. Aj napriek sklamaniu našich chlapcov z 3. miesta si zaslúžia chlapci VEĽKÚ POCHVALU za predvedené výkony. Hrali naozaj pekný futbal a dúfam, že takto budú napredovať aj naďalej. Celý turnaj sa vydaril. Prialo nám aj počasie. Všetci účastníci mali guláš aj pizzu, za čo ďakujeme Mirovi Palenčárovi a jeho pomocníkom Rasťovi Miklošovi a Slavovi Džubárovi. Veľmi nám pomohli všetci rodičia detí. Pizzu nám zabezpečil Peter Rusnák. Veľká vďaka patrí aj všetkým sponzorom a to: Naša Haniska, Števo Palenčár, Tomáš Papuga, Miro Palenčár, Ladislav Mura, Miroslav Oravec. Ďakujeme aj rozhodcovi Marekovi Oravcovi, časomeračovi Bohušovi Kolkovi a veľká vďaka patrí aj môjmu asistentovi Gabrielovi Čarnému, ktorý celý turnaj spoluorganizoval. Bola to prvá takáto futbalová akcia pre deti a pevne verím, že nie posledná. Ešte raz veľké ďakujem všetkým. Ak som aj na niekoho zabudol, tak sa ospravedlňujem. 

Športu zdar a futbalu zvlášť. 

Tréner Marcel Majoroš

6
6 6
12
12 12
7
7 7
4
4 4

Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite


1) Venujte nám 2% z Vašich daní. 

Potrebné tlačivo na: http://zshaniska.sk/o-skole/povinne-zverejnovanie/ostatne.html


PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2022 ZŠ Haniska and design by za.jo.net