feed-image

Deň otvorených dverí

Prečítané: 110x
24.marca sa v popoludňajších hodinách uskutočnil Deň otvorených dverí v našej škole. Rodičia budúcich prvákov, ale i samotní prváci si mohli prísť obzrieť priestory, učebne, telocvičňu i pedagógov, ktorí pracujú na našej škole. Jednotliví pedagógovia ich previedli triedami, chodbami, ukázali im počítačové učebne, vynovenú knižnicu, školskú telocvičňu, jazykové učebne, mini ZOO, predstavili im pomôcky, ktoré si budúci prváci radi vyskúšali, zahrali sa v lego učebni. Tento deň sa všetkým páčil. 

6
6 6
2
2 2
12
12 12
15
15 15


Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite


1) Venujte nám 2% z Vašich daní. 

Potrebné tlačivo na: http://zshaniska.sk/o-skole/povinne-zverejnovanie/ostatne.html


PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2022 ZŠ Haniska and design by za.jo.net