feed-image

Hodnotenie vianočnej výzdoby tried

Prečítané: 42x
Školský parlament vyhodnotil 17.decembra 2018 súťaž o najkrajšiu triedu s vianočnou výzdobou. Hodnotenie bolo náročné, pretože v každej triede nás niečo zaujalo, či už adventný kalendár v šiestom ročníku, či krásne girlandy v ôsmom ročníku, veselé zvieratká v druhom ročníku, milý stromček v prvom ročníku alebo sladký perníček v treťom ročníku. Po náročnom hlasovaní sa ,,parlamenťáci" dohodli, že na I. stupni najkrajšou triedou je 1.B a na druhom stupni je to zase 8. ročník. Vyhodnotenie a sladká odmena pre víťazov bude v januári. Blahoželáme!!! 

Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite

Nástup do školy po vianočných prázdninách - UTOROK 8.1.2019

Rodičovské združenie 10.1.2019 (prvý stupeň od 15,30 hod a druhý stupeň od 16,15 hod.)


PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2019 ZŠ Haniska and design by za.jo.net