feed-image

Medzinárodný deň detí

Prečítané: 82x
1. jún už tradične patrí deťom. Tento rok vyšiel na sobotu, a tak sme si trošku v predstihu, teda 31.mája urobili tento sviatok v škole. Veľké ,,ďakujem" patrí hlavne deviatakom, ktorí si pre svojich spolužiakov pripravili zaujímavé súťaže, ako sú hod na cieľ, zhotov si lietadielko, uhádni čo chýba, butterflip, a podobne. Za splnené súťaže každý žiak získal pečiatky, ktoré si mohol vymeniť v bazáre za zápisníky, perá, sladkosti, či loptičky. Neskôr sme si mohli zahrať volejbal, či futbal, mladší sa mohli povoziť na kolobežkách na dopravnom ihrisku. 

Lietadielka
Lietadielka Lietadielka
Hod na cieľ
Hod na cieľ Hod na cieľ
Butterflip
Butterflip Butterflip
Kop na bránku
Kop na bránku Kop na bránku

Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite

30. mája 2019 - záverečné fotenie 

31. mája 2019 - Deň detí

3.-14. júna 2019 - plavecký výcvik
PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2019 ZŠ Haniska and design by za.jo.net