Expert geniality show

Celoslovenská vedomostná súťaž pre žiakov 5.-9. ročníka!

Ako sa súťaží?

Súťaž Expert spočíva vo vypracovaní testu z dvoch súťažných tém:

- piataci a šiestaci odpovedajú na otázky v dvoch témach - Ako funguje svet? (geografia, prírodoveda, biológia, matematika, informatika, dopravná výchova) a päť jazykov kultúry (slovenský a anglický jazyk, dejepis, výtvarná a hudobná výchova)

- siedmaci, ôsmaci a deviataci si vyberajú dve zo šiestich tém:
1. Od Dunaja k Tatrám
2. Mozgolamy
3. Svetobežník
4. Tajomstvá prírody
5. Do you speak English?
6. Góly, body, sekundy

Súťaž sa uskutoční 28. novembra 2019, avšak do 24.októbra 2019 je potrebné zaplatiť 4,- EUR štartovné, ktoré vyzbierajú triedni učitelia. Tak neváhaj a zapoj sa už teraz!

Ešte stále nám môžete venovať 2% z Vašich daní - obe tlačivá môžete zasielať na adresu školy poštou, resp. mailom na ,, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. "

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov je možné podať do konca druhého kalendárneho mesiaca po skončení obdobia pandémie.

Situáciu sledujeme a informáciu budeme aktualizovať.