feed-image

Plody zeme

Prečítané: 103x
Prosíme všetkých rodičov a žiakov školy, ak majú doma plody zeme zo záhradky (jablká, hrušky, orechy, mrkvu, petržlen, zemiaky, cesnak, cibuľu, cviklu...), aby ich priniesli na výstavku do školy v dňoch od 7. októbra do 15. októbra 2019. Výstavka sa uskutoční 16. októbra 2019. Na budúci týždeň z vystavovaných plodov urobíme zdravú ochutnávku koláčov a šalátov. Ďakujeme! 

Plody zeme 1
Plody zeme 1 Plody zeme 1
Plody zeme 3
Plody zeme 3 Plody zeme 3
Plody zeme 4
Plody zeme 4 Plody zeme 4
Plody zeme 5
Plody zeme 5 Plody zeme 5

Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite

Ešte stále nám môžete venovať 2% z Vašich daní - obe tlačivá môžete zasielať na adresu školy poštou, resp. mailom na ,, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. "

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov je možné podať do konca druhého kalendárneho mesiaca po skončení obdobia pandémie.

Situáciu sledujeme a informáciu budeme aktualizovať.
PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2020 ZŠ Haniska and design by za.jo.net