feed-image

Prihláška na náboženskú alebo etickú výchovu

Prečítané: 33x
Milí rodičia, 

prosíme Vás, aby ste po prihlásení na Edupage cez rodičovské konto (predchádzajúci mail), vyplnili formulár, ktorý je záväznou prihláškou na náboženskú alebo etickú výchovu na budúci školský rok. Nestačí, ak sa prihlásite zo žiackeho konta, zákonný zástupca musí zo svojho konta potvrdiť danú prihlášku. Každý žiak je povinný vybrať si jeden z predmetov.

Termín uzavretia formulára je 22. máj 2020. 


Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite

Ešte stále nám môžete venovať 2% z Vašich daní - obe tlačivá môžete zasielať na adresu školy poštou, resp. mailom na ,, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. "

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov je možné podať do konca druhého kalendárneho mesiaca po skončení obdobia pandémie.

Situáciu sledujeme a informáciu budeme aktualizovať.
PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2020 ZŠ Haniska and design by za.jo.net