Klokan

Vážení rodičia a milí Klokani a Klokankovia,

konečne sme sa dočkali informácie, že dlho očakávaný matematický Klokan naozaj bude a bude online.

Všetky potrebné informácie nájdete na:https://matematickyklokan.sk/

Budúci týždeň si budete môcť vyskúšať prístupové heslá na cvičnom teste a od 8.-12.6.2020 už prebehne súťaž. Každý kto sa prihlásil dostane v ďalšej správe prístupové heslo.

Držíme Vám všetkým palce a prajeme veľa úspechov

Ešte stále nám môžete venovať 2% z Vašich daní - obe tlačivá môžete zasielať na adresu školy poštou, resp. mailom na ,, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. "

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov je možné podať do konca druhého kalendárneho mesiaca po skončení obdobia pandémie.

Situáciu sledujeme a informáciu budeme aktualizovať.