O škole

Naša škola je plne organizovanou školou, teda nachádzajú sa v nej ročníky od prvého až po deviaty. Škola prešla veľkou rekonštrukciou v roku 2010-2011, kde okrem zateplenia, novej oranžovo-žltej fasády, prešli maľbou aj vnútorné priestory školy.

škola pred rekonštrukciou

Škola je vybavená telocvičňou, novou posilňovňou, novým multifunkčným ihriskom, počítačovými učebnami, interaktívnymi učebňami a odbornými učebňami, napríklad prírodopisná učebňa, jazykové laboratórium, anglická trieda a podobne. V škole pôsobia aj dva školské kluby, ktoré navštevujú prevažne žiaci 1-4 ročníka v počte 48. Žiakom je k dispozícii aj vynovená školská jedáleň, v ktorej sa okrem obedov podáva aj mliečna desiata.

Zber čistých plastových vrchnáčikov od 12.novembra do konca decembra

Vianočná akadémia 9.12.2018 od 16.00 hodiny.
Zraz účinkujúcich v klube o 15.45 hod.