feed-image

November 2018 v ŠKD

Prečítané: 20x
Každý rok nás pani jeseň víta svojimi pestrými farbami a zdobí prírodu okolo nás. Jej krásu vedia deti vyjadriť kreslením a maľovaním obrázkov. Ani tento rok nechýbala výtvarná súťaž: ,,Jeseň a jej krásne farby", do ktorej sa zapojili deti zo štyroch oddelení ŠKD. Nechýbala im tvorivosť a ani detská fantázia. Malé deti si zhotovili farebné veterníčky, ktoré zdobia chodbu našej školy. 

Október 2018 v ŠKD

Prečítané: 93x
Letí, letí, všetko letí, čo má krídla.... ,,Šarkan letí". Aj keď bez krídel, ale s krásnym dlhým chvostom s pestrými farebnými mašličkami. Výtvarná súťaž ,,Kto urobí najkrajšieho šarkana" sa konala aj tento školský rok. Deti z ŠKD zhotovili tých najkrajších šarkanov, ktorí si teraz poletujú na chodbách našej školy. 

September 2018 v ŠKD

Prečítané: 81x
V tomto školskom roku pracujú školské kluby v štyroch oddeleniach po 25 detí. Tu sa decká môžu hrať, tvoriť a pripravovať na vyučovanie, kde im pomôže skúsení vychovávatelia. 
Už v septembri si svoju zručnosť a fantáziu mohli vyskúšať z popadaných gaštanov, z ktorých vytvárali rôzne postavičky, či obrázkové mozaiky. Ako každý rok putujú pozbierané gaštany do lesa ako krmivo pre zver. 

Jún 2018 v ŠKD

Prečítané: 192x
Posledný mesiac už tradične patrí športovým súťažiam. Tu si v športových disciplínach zmerali svoje sily všetky deti zo školských klubov ŠKD 1, ŠKD 2, ŠKD 3. Najlepší boli odmenení peknými cenami.

Máj 2018 v ŠKD

Prečítané: 193x
Tento mesiac patril všetkým mamičkám. V ŠKD sme pre nich vyrobili krásne pozdravy v tvare srdiečok a pripravili vystúpenie do programu ku Dňu matiek, kde zahrali vtipnú reklamu.

Neprehliadnite

Zber čistých plastových vrchnáčikov od 12.novembra do konca decembra

Vianočný koncert 19.12.2018 od 11. hodiny

Posedenia pri jedličke 21.12.2018
PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2018 ZŠ Haniska and design by za.jo.net