feed-image

Novoročný futbalový turnaj mladších žiakov

Prečítané: 180x
Dňa 3.1.2020 sa uskutočnil halový futbalový turnaj v telocvični Základnej školy Haniska. Začiatok turnaja bol o 10.00 hod. Turnaja sa zúčastnili štyri družstvá. Pomenovali sme ich podľa farby ich dresov: oranžoví, zelení, žltí a bieli. Každé družstvo malo štyroch hráčov. Všetky družstvá odohrali šesť zápasov. Zápasy boli celkom vyrovnané a padalo aj veľa gólov. Chlapci sa snažili ako len vedeli. Veľa chlapcov malo dostatočnú podporu v hľadisku v podobe rodičov alebo starých rodičov, ktorí ich prišli povzbudiť. Všetky družstvá počas turnaja dostali aj sladké džúsiky a čokoládu. Na konci turnaja si chlapci pochutili aj na pizzi. To, že družstvá boli vyrovnané sa potvrdilo aj tým, že prvé dva teamy v tabuľke získali rovnaký počet bodov, a to 13. A tak museli rozhodnúť aj strely na prázdnu bránu cez celé ihrisko. Ešte aby som nezabudol na prvých dvoch miestach sa umiestnili družstvá zelených a oranžových. Pri rozstrele mali napokon viac šťastia oranžoví, ktorí nakoniec turnaj vyhrali. Víťazné družstvo tvorili títo hráči: Riško Čarný, Kristiánko Majoroš, Dávidko Bádnár a Maroš Preisch. Zelené družstvo, ktoré skončilo na 2. mieste bolo zložené takto: Branko Mura, Dominik Kolko, Erik Češelka a Matej Németh. Tretí nakoniec skončili bieli a to: Matej Čamaj, Samo Hiľovský, Riško Juhás a Sebík Antoš. A na štvrtom mieste skončilo družstvo žlté a to: Matej Franko, Jakub Ridarčík, Marko Miklóš a Edko Hiľovský. Víťazný team dostal pekný pohár a medaily. Medaily dostali aj všetci zúčastnení, takže radosť bola obrovská. Chcem sa týmto poďakovať pani riaditeľke Helene Borufkovej aj pánovi Vladovi Havrilovi za sponzorovanie turnaja (medaile, pohár, sladkosti, pizze...). Veľká vďaka patrí aj rodičom osobitne Gabimu Čarnému, Bohušovi Kolkovi, Drahušovi Frankovi za pomoc pri organizovaní turnaja (fotenie, kúpa sladkostí, odovzdanie cien, dozor na zápasoch). Tiež nesmiem zabudnúť na nášho pána školníka, ktorý bol mojou pravou rukou a tiež nášmu časomeráčovi Františkovi Truhanovi. Už teraz sa tešíme na nasledujúci futbalový turnaj. Športu zdar a futbalu zvlášť. 

Tréner Marcel Majoroš

Futbal 8
Futbal 8 Futbal 8
Futbal 4
Futbal 4 Futbal 4
Futbal 2
Futbal 2 Futbal 2
Futbal 1
Futbal 1 Futbal 1

Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite


1) Organizáciu školského roka 2020/2021


2) Začiatok činnosti ŠKD od 3.9.2020 len s vypísanou prihláškou

3) Zoznam školských pomôcok

4) Všetky tlačivá nájdete na: http://zshaniska.sk/o-skole/povinne-zverejnovanie/ostatne.html
PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2020 ZŠ Haniska and design by za.jo.net