feed-image

Futbalový turnaj prípravkárov počas letných prázdnin

Prečítané: 13x
Dňa 11. júla sa uskutočnil futbalový turnaj prípravkárov v Ždani. Za účasti ôsmich družstiev sa nám podarilo turnaj vyhrať. Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín po štyroch. Z každej skupiny postupovali prví dvaja. A tu sú skupiny: 

SKUPINA A: 
1. Atletiko Košice
2. FK Haniska
3. FK Moldava
4. Kokšov Bakša

SKUPINA B: 
1. FK ČAŇA
2. Malá Ida
3. FK Ždaňa
4. Paňovce

V skupine sme obsadili 2. miesto, keď sme zdolali Kokšov Bakšu 1:0, remizovali sme s Moldavou 1:1 a prehrali sme s Atletikom Košice 2:1. Získali sme štyri body. Z druhej skupiny postúpili FK Čaňa a Malá Ida. 

Finálová skupina sa hrala systémom ,,každý s každým". Prvý zápas sme prehrali 3.4 proti FK Čaňa. Druhý zápas sme vyhrali 3:1 proti Malej Ide. Tretí zápas sme vyhrali 1:0 proti Atletiku Košice. Spolu sme získali 6 bodov, čím sme sa stali absolútnymi víťazmi turnaja. Na 2. mieste skončilo Atletiko košice, na treťom mieste Malá Ida a na 4. mieste FK Čaňa. 

Takýmto umiestnením sme dosiahli veľký úspech, keď sa nám vôbec prvýkrát podarilo vyhrať turnaj. chlapci mali nevysloviteľnú radosť a ja ako ich tréner ešte väčšiu. Chcem sa im za to poďakovať, že sa nikdy nevzdávali a dotiahli to až do víťazneho konca. Som na nich hrdý. Veľké ďakujem patrí aj rodičom detí, ktorí ich neustále povzbudzovali. 

Po turnaji sme v toto leto absolvovali ešte sedem prípravných zápasov s bilanciou: 5 víťazstiev, 1 remíza a 1 prehra. 

Tréner: Marcel Majoroš

Úsmev
Úsmev Úsmev
Ceny pre víťazo...
Ceny pre víťazov Ceny pre víťazov
Hráme 2
Hráme 2 Hráme 2
Odovzdávanie me...
Odovzdávanie medaily Odovzdávanie medaily
Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite


1) Organizáciu školského roka 2020/2021


2) Začiatok činnosti ŠKD od 3.9.2020 len s vypísanou prihláškou

3) Zoznam školských pomôcok

4) Všetky tlačivá nájdete na: http://zshaniska.sk/o-skole/povinne-zverejnovanie/ostatne.html
PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2020 ZŠ Haniska and design by za.jo.net