feed-image

Október 2020 v ŠKD

Prečítané: 98x
Jesenné tvorenie s deťmi bolo zábavné. Šarkan k jeseni neoddeliteľne patrí, a preto sme zorganizovali súťaž o najkrajšieho šarkana. Šarkanov sme vyrábali z pestrofarebného papiera podľa vlastnej fantázie. Z dievčat najkrajšieho šarkana zhotovila Dorotka Šamková a z chlapcov Danielko Szabó. Mesiac október je zároveň „Mesiacom úcty k starším“. Slovo úcta by sa nemalo vytrácať z našich úst i z nášho srdiečka. Úcta sa dá prejaviť aj maličkosťami, akými sú pozdrav, pohladenie, úsmev... Aj my, žiaci 3.B triedy sme nezabudli a v ŠKD sme zhotovili krásny pozdrav, ktorý sme s láskou venovali našim starým rodičom. Spoločne sme sa rozprávali o rodine, mojom domove, a tiež sme ju nakreslili. Za najkrajšie práce si pochvalu zaslúžia Danielka Ferencová, Filipko Piško a Danielko Výrostko. Počas slnečných dní sme čas strávili vonku na ihrisku a trocha zašportovali.

Prváci si tento jesenný mesiac spestrili farbami. Zamerali sa hlavne na farby vitamínov. Deti vedia, že vitamíny sú pre ľudí veľmi dôležité a preto si spoločne vymodelovali ovocie a zeleninu a zhotovili farebné ,,košíčky zdravia", z ktorých si urobili výstavku. Tiež o svojom talente sa presvedčili v súťaži ,,Hľadáme spevácke talenty". Po celkovom vyhodnotení zvíťazíli za dievčenské družstvo Nelka Sedláková a za chlapčenské družstvo Jakubko Pelčarský. Výhercom srdečne blahoželáme!

Na záver mesiaca si deti zhotovili halloweenské masky, z ktorých si urobili výstavku.

Pozdravy
Pozdravy Pozdravy
Prváčence
Prváčence Prváčence
Bežkáme
Bežkáme Bežkáme
Snehuliaci
Snehuliaci Snehuliaci

Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite


1) Venujte nám 2% z Vašich daní. 

Potrebné tlačivo na: http://zshaniska.sk/o-skole/povinne-zverejnovanie/ostatne.html


PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2021 ZŠ Haniska and design by za.jo.net