feed-image

Zlaté pásmo!!!

Prečítané: 158x
Trikrát Hurá!!!

V piatok 27. septembra 2019 sa štvrtáci zúčastnili súťaže Divadelné Košice Jozefa Adamoviča, ktorý sa konal už po pätnásty krát. Tentoraz predviedli rozprávku ,,O Červenej čiapočke a vĺčkovi trochu inak". Za ich vystúpenie ich porota ocenila zlatým pásmom, z ktorého sa decká veľmi tešili. Bonusom bola prítomnosť Slovenskej televízie, ktorá dokonca krátky úryvok z našej rozprávky odvysielala aj v magazíne o regiónoch Slovenska. Srdečne blahoželáme!

Tento náš úspech je prezentovaný aj na stránke Matice slovenskej: https://matica.sk/15-rocnik-divadelnych-kosic-jozefa-adamovica-mal-vynikajucu-uroven/ a na stránke https://www.skolske.sk/clanok/49855/skoncil-sa-15-rocnik-divadelnych-kosic-jozefa-adamovica

Červená čiapočk...
Červená čiapočka a vlk trochu inak Červená čiapočka a vlk trochu inak
Ceny od porotco...
Ceny od porotcov Ceny od porotcov
Odovzdávanie ci...
Odovzdávanie cien Odovzdávanie cien

Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite

Ešte stále nám môžete venovať 2% z Vašich daní - obe tlačivá môžete zasielať na adresu školy poštou, resp. mailom na ,, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. "

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov je možné podať do konca druhého kalendárneho mesiaca po skončení obdobia pandémie.

Situáciu sledujeme a informáciu budeme aktualizovať.
PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2020 ZŠ Haniska and design by za.jo.net