feed-image

Zlaté pásmo!!!

Prečítané: 12x
Trikrát Hurá!!!

V piatok 27. septembra 2019 sa štvrtáci zúčastnili súťaže Divadelné Košice Jozefa Adamoviča, ktorý sa konal už po pätnásty krát. Tentoraz predviedli rozprávku ,,O Červenej čiapočke a vĺčkovi trochu inak". Za ich vystúpenie ich porota ocenila zlatým pásmom, z ktorého sa decká veľmi tešili. Bonusom bola prítomnosť Slovenskej televízie, ktorá dokonca krátky úryvok z našej rozprávky odvysielala aj v magazíne o regiónoch Slovenska. Srdečne blahoželáme!

Tento náš úspech je prezentovaný aj na stránke Matice slovenskej: https://matica.sk/15-rocnik-divadelnych-kosic-jozefa-adamovica-mal-vynikajucu-uroven/ a na stránke https://www.skolske.sk/clanok/49855/skoncil-sa-15-rocnik-divadelnych-kosic-jozefa-adamovica

Odovzdávanie ci...
Odovzdávanie cien Odovzdávanie cien
Ceny od porotco...
Ceny od porotcov Ceny od porotcov
Červená čiapočk...
Červená čiapočka a vlk trochu inak Červená čiapočka a vlk trochu inak

Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite

Konzultačný servis - posledný štvrtok v mesiaci

18.10. Milión detí sa modlí ruženec

29.10. Halloweenská párty a Bláznivo-odvážny deň

Krúžková činnosť od 1.októbra 2019
PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2019 ZŠ Haniska and design by za.jo.net