Okresné kolo matematickej olympiády

29. januára 2020 sme sa zúčastnili okresného kola Matematickej olympiády. Bol to už 69. ročník tejto súťaže. Školu zastupovali žiaci 5. a 9. ročníka.

Žiaci 5. ročníka sa tejto súťaže zúčastnili po prvýkrát. Sú to títo žiaci: Nelka Vargová, Lenka Beliová, Jakub Piško a Nelka Lacková. Hoci s počtom bodov sa nestali úspešnými riešiteľmi, určite majú zaujímavú matematickú skúsenosť.

Žiak 9. ročníka Ján Imrich sa stal úspešným riešiteľom. Srdečne mu blahoželáme!

Usmernenia - opatrenia voči šíreniu koronavírusu

Venujte nám 2% z Vašich daní - obe tlačivá môžete zasielať na adresu školy poštou, resp. mailom na ,, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. "