feed-image

Vyhodnotenie Všetkovedko

Prečítané: 127x
Žiaci prvého stupňa sa zapojili do súťaže Všetkovedko. Celkovo v tejto súťaži bojovalo 20 048 účastníkov. Úlohy boli náročné, no naši žiaci sa s nimi statočne popasovali. Tí najúspešnejší získavajú diplomy a aj malé vecné ceny, ako sú batôžtek, ceruzka či loptička glóbus. 

Z druhákov sa najlepšie umiestnila Simonka Peková (na peknom 17.mieste) s celkovým počtom bodov 140. Z tretiakov na 41.mieste obstála Julka Čonková s celkovým počtom bodov 153. Zo štvrtákov na 33.mieste krásny úspech získala Dorotka Šamková so 161 bodmi, na 40 mieste sa umiestnila Viki Franková so 154 bodmi, na 43.mieste Filip Dzura s celkovým počtom bodov 151 a na 54.mieste sa umiestnila Zojka Hiščáková o 140 bodmi. 

Súťažiaci získavajú titul Všetkovedko alebo Všekovedko-učeň. 

Srdečne všetkým blahoželáme. 

5
5 5
4
4 4
Filipkov diplom
Filipkov diplom Filipkov diplom
Simonkin diplom
Simonkin diplom Simonkin diplom

Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite


1) Venujte nám 2% z Vašich daní. 

Potrebné tlačivo na: http://zshaniska.sk/o-skole/povinne-zverejnovanie/ostatne.html


PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2022 ZŠ Haniska and design by za.jo.net