feed-image

Okresné kolo Hviezdoslavovho Kubína

Prečítané: 95x

V dňoch 7. a 8.4.2022 sa víťazi školských kôl zúčastnili okresného kola recitačnej súťaže v Košiciach. Prvý deň sa súťažilo v kategórii próza a druhý deň v kategórii poézia.

Najpočetnejšia účasť bola v prvej kategórii 2. – 4. ročník, kde si porota vypočula v prednese poézie 17 recitátorov z okresu Košice - okolie. Medzi množstvom zaujímavých podaní umeleckého slova sa v tejto kategórii na 3. mieste umiestnila žiačka IV.B triedy Terézia Imrichová. Žiačku na súťaž pripravovala pani učiteľka Mgr. Ľubomíra Gromová.

Terezke srdečne blahoželáme a želáme jej ešte veľa úspechov v literárnom prednese. Veríme , že aj ostatní účastníci súťaže, ktorí sa neumiestnili : Dorota Šamková, Miroslava Horváthová, Lenka Beliová a Peter Výrostko zostanú verní umeleckému slovu a budú šíriť jeho krásu svojím podaním aj naďalej.

4
4 4
2
2 2
1
1 1
3
3 3
Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite


1) Venujte nám 2% z Vašich daní. 

Potrebné tlačivo na: http://zshaniska.sk/o-skole/povinne-zverejnovanie/ostatne.html


PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2022 ZŠ Haniska and design by za.jo.net