feed-image

Futbalový turnaj prípravkárov v Kokšov Bakši

Prečítané: 98x
V sobotu 22.júna 2019 sa uskutočnil futbalový turnaj prípravkárov v Kokšov-Bakši za účasti mužstiev: Kokšov Bakša, Geča a FK Haniska. Haniska obsadila tretie miesto, i keď v prvom zápase sme remizovali s Gečou 3:3, ale v druhom zápase sme podľahli domácej Bakši 5:3. Na záver chlapci dostali aj pekný pohár a medaile, z ktorých mali obrovskú radosť. Najlepším brankárom turnaja sa stal náš MATEJ FRANKO. Už nasledujúcu sobotu, teda 29.júna, našich chlapcov čaká ďalší turnaj v Kechneci. Držíme palce!

Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite

Konzultačný servis - posledný štvrtok v mesiaci

18.10. Milión detí sa modlí ruženec

29.10. Halloweenská párty a Bláznivo-odvážny deň

Krúžková činnosť od 1.októbra 2019
PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2019 ZŠ Haniska and design by za.jo.net