feed-image

Futbalový turnaj prípravkárov v Kechneci

Prečítané: 95x
29. júna 2019 sa naši chlapci zúčastnili ďalšieho turnaja, tentokrát v Kechneci. Za účasti siedmich mužstiev naši chlapci obsadili krásne 2. miesto. Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín a to: 1.skupina (FK Haniska, Ždaňa, MFK Košice a Kechnec A) a 2. skupina (Kechnec B, Geča a Svinica). 
Chlapci svoju skupinu vyhrali takto: Haniska-Kechnec 4:1, Haniska-MFK Košice 7:2 a Haniska-Ždaňa 1:0. V semifinále sme narazili na silnú Geču, ktorú sme však po súbojoch dokázali poraziť 2:1, hoci sme prehrávali 0:1. Chlapci sa nevzdali, zomkli sa a finále bolo na svete. Vo finále sme podľahli Svinici v pomere 6:1. Chlapcom už vo finále chýbali sily, keďže sme hrali proti fyzicky silnému súperovi a vo veľkej horúčave. Ale i napriek tomu si zaslúžia obrovskú pochvalu za predvedeú hru aj výsledky. Len tak ďalej! 

Hráči prípravkári - FK Haniska: 
1. Matej Franko - 4. ročník
2. Erik Češelka - 2. ročník
3. Dominik Čarný - 5. ročník
4. Samuel Hiľovský - 4. ročník
5. Šimon Ondočko - 3. ročník
6. Matej Čamaj - 2. ročník
7. Marco Mikloš - 2. ročník
Ostatní hráči sú zo škôlky alebo z blízkej Čane. 

Turnaj 3
Turnaj 3 Turnaj 3
Turnaj 2
Turnaj 2 Turnaj 2
Turnaj 1
Turnaj 1 Turnaj 1
Turnaj
Turnaj Turnaj

Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite

Konzultačný servis - posledný štvrtok v mesiaci

18.10. Milión detí sa modlí ruženec

29.10. Halloweenská párty a Bláznivo-odvážny deň

Krúžková činnosť od 1.októbra 2019
PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2019 ZŠ Haniska and design by za.jo.net