Ruská pieseň nad Dunajom

V minulom roku sa žiaci našej školy zúčastnili celoslovenského festivalu Ruská pieseň nad Dunajom. Svoj záujem prejavili aj v tomto roku a on-line sa nahlásili aj na tohoročnú prehliadku tohto festivalu. Prihlásení sú títo žiaci našej školy: Katarína Kačmáriková, Alena Horváthová, Lucia Oravcová a skupina Slávici v zložení: Eliška Horváthová, Tomáš Sedlák, Mirka Horvátová, Vanesa Godušová a Nikola Kačmáriková. Títo žiaci zaslali svoje spevácke nahrávky a vyhodnocovať ich bude odborná porota v Rusku. Vzhľadom na súčasnú epidemiologickú situáciu čakáme na ďalšie pokyny organizátorov festivalu Ruská pieseň nad Dunajom. Našim žiakom želáme veľa úspechov, umeleckých zážitkov a skúseností.

Ruská pieseň na...
Ruská pieseň nad Dunajom Ruská pieseň nad Dunajom

1) Organizáciu školského roka 2020/2021

2) Začiatok činnosti ŠKD od 3.9.2020 len s vypísanou prihláškou