feed-image

Ruská pieseň nad Dunajom

Prečítané: 18x

V minulom roku sa žiaci našej školy zúčastnili celoslovenského festivalu Ruská pieseň nad Dunajom. Svoj záujem prejavili aj v tomto roku a on-line sa nahlásili aj na tohoročnú prehliadku tohto festivalu. Prihlásení sú títo žiaci našej školy: Katarína Kačmáriková, Alena Horváthová, Lucia Oravcová a skupina Slávici v zložení: Eliška Horváthová, Tomáš Sedlák, Mirka Horvátová, Vanesa Godušová a Nikola Kačmáriková. Títo žiaci zaslali svoje spevácke nahrávky a vyhodnocovať ich bude odborná porota v Rusku. Vzhľadom na súčasnú epidemiologickú situáciu čakáme na ďalšie pokyny organizátorov festivalu Ruská pieseň nad Dunajom. Našim žiakom želáme veľa úspechov, umeleckých zážitkov a skúseností.

Ruská pieseň na...
Ruská pieseň nad Dunajom Ruská pieseň nad Dunajom


Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite


1) Organizáciu školského roka 2020/2021


2) Začiatok činnosti ŠKD od 3.9.2020 len s vypísanou prihláškou

3) Zoznam školských pomôcok

4) Všetky tlačivá nájdete na: http://zshaniska.sk/o-skole/povinne-zverejnovanie/ostatne.html
PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2020 ZŠ Haniska and design by za.jo.net