feed-image

Hodina deťom

Prečítané: 156x
14. novembra 2019 sa uskutočnila charitatívna zbierka Hodina deťom. Dve skupinky žiačiek 8. ročníka s asistentkou Dominikou Bérešovou a asistentom p. Bayerom obehli najprv školu a potom sa rozbehli do dediny. Navštívili obecné úrady v Haniske aj v Sokoľanoch, obchody, kláštor, farský úrad a na ulici stretli aj niektorých dobrovoľníkov. Spoločne vyzbierali cca 160 EUR. Všetkým prispievateľom ĎAKUJEME!

Hodina deťom 4
Hodina deťom 4 Hodina deťom 4
Hodina deťom 1
Hodina deťom 1 Hodina deťom 1
Hodina deťom 12
Hodina deťom 12 Hodina deťom 12
Hodina deťom 10
Hodina deťom 10 Hodina deťom 10

Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite

Usmernenia - opatrenia voči šíreniu koronavírusu

Venujte nám 2% z Vašich daní - obe tlačivá môžete zasielať na adresu školy poštou, resp. mailom na ,, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. "


PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2020 ZŠ Haniska and design by za.jo.net