December 2019 v ŠKD

Na výtvarnom krúžku si deti vyrobili Mikulášsku čižmičku, farebných snehuliakov, zvončeky a vločky, ktorými urobili zimnú a vianočnú výzdobu chodby. Papierový náhrdelník si zhotovili ako darček pod stromček pre svoje mamičky.

Na tvorivku sme sa počas tohto mesiaca poctivo a s radosťou pripravovali na najkrajšie sviatky roka. Najprv sme si vyrobili adventný kalendár, neskôr vianočné pozdravy a v závere mesiaca sme si z rôznych surovín pripravili vianočnú hostinu. Koláčiky v tvare guličiek boli sladkým zavŕšením kalendárneho roka.

Pohybové hry v decembri sa niesli v znení rôznych moderných a ľudových tancov. Výstupom tohto krúžku bolo tanečné vystúpenie žiačok na Vianočnej akadémii v kultúrnom dome v Haniske a v Sokoľanoch. Dievčatá sa skvelo predviedli svojim nacvičeným moderným tancom na rytmickú pieseň „Vianoce sú zas: Ego & Robert Burian“. Tešíme sa na ďalšie podobné podujatia!

14.decembra 2019 - Vianočná akadémia v Sokoľanoch o 15.00 hod.

15. decembra 2019 - Vianočná akadémia v Haniske od 14,30 hod.

17. decembra 2019 - Vianočné turnaje

19. decembra 2019 - Vianočný koncert v kostole