December 2019 v ŠKD

Na výtvarnom krúžku si deti vyrobili Mikulášsku čižmičku, farebných snehuliakov, zvončeky a vločky, ktorými urobili zimnú a vianočnú výzdobu chodby. Papierový náhrdelník si zhotovili ako darček pod stromček pre svoje mamičky.

Na tvorivku sme sa počas tohto mesiaca poctivo a s radosťou pripravovali na najkrajšie sviatky roka. Najprv sme si vyrobili adventný kalendár, neskôr vianočné pozdravy a v závere mesiaca sme si z rôznych surovín pripravili vianočnú hostinu. Koláčiky v tvare guličiek boli sladkým zavŕšením kalendárneho roka.

Pohybové hry v decembri sa niesli v znení rôznych moderných a ľudových tancov. Výstupom tohto krúžku bolo tanečné vystúpenie žiačok na Vianočnej akadémii v kultúrnom dome v Haniske a v Sokoľanoch. Dievčatá sa skvelo predviedli svojim nacvičeným moderným tancom na rytmickú pieseň „Vianoce sú zas: Ego & Robert Burian“. Tešíme sa na ďalšie podobné podujatia!

Ešte stále nám môžete venovať 2% z Vašich daní - obe tlačivá môžete zasielať na adresu školy poštou, resp. mailom na ,, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. "

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov je možné podať do konca druhého kalendárneho mesiaca po skončení obdobia pandémie.

Situáciu sledujeme a informáciu budeme aktualizovať.