December 2021 v ŠKD

Každý rok je už tradíciou, že sa naše deti z ŠKD podieľajú na vytvorení radostnej mikulášskej atmosféry. S radosťou vyrábali z papiera sv. Mikuláša podľa ich predstáv, červené čižmičky, ktoré sa naplnili sladkými dobrotami. Ručne vyrobenými ozdobami sme si ozdobili okná a vianočný stromček, pod ktorým sa každý deň objavili nové hračky a spoločenské hry. Vianočnú atmosféru sme si doladili vianočným vencom, ktorý nám skrášlil triedy. Sneh nám v tomto mesiaci veľmi neprial, ale aj tak sme nelenili a snehuliakov si vyrobili. V takom chladnom počasí sme nezabudli na vtáčiky, kde nám pomohol aj zručný dedko a vyrobil nám čarovnú búdku.

Snehuliak
Snehuliak Snehuliak