feed-image

December 2021 v ŠKD

Prečítané: 31x
Každý rok je už tradíciou, že sa naše deti z ŠKD podieľajú na vytvorení radostnej mikulášskej atmosféry. S radosťou vyrábali z papiera sv. Mikuláša podľa ich predstáv, červené čižmičky, ktoré sa naplnili sladkými dobrotami. Ručne vyrobenými ozdobami sme si ozdobili okná a vianočný stromček, pod ktorým sa každý deň objavili nové hračky a spoločenské hry. Vianočnú atmosféru sme si doladili vianočným vencom, ktorý nám skrášlil triedy. Sneh nám v tomto mesiaci veľmi neprial, ale aj tak sme nelenili a snehuliakov si vyrobili. V takom chladnom počasí sme nezabudli na vtáčiky, kde nám pomohol aj zručný dedko a vyrobil nám čarovnú búdku.

Snehuliak
Snehuliak Snehuliak
7
7 7
4
4 4
11
11 11


Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite


1) Venujte nám 2% z Vašich daní. 

Potrebné tlačivo na: http://zshaniska.sk/o-skole/povinne-zverejnovanie/ostatne.html


PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2022 ZŠ Haniska and design by za.jo.net