December 2018 v ŠKD

Predvianočná atmosféra v ŠKD zavládla už začiatkom decembra príchodom Mikuláša, ktorý nadelil deťom kopec sladkostí. V takejto veselej a krásnej atmosfére sa niesol celý mesiac. Deti sa tešili z každého dňa. Zdobili si spoločne triedy a pripravovali stromček. Ručne vyrábané ozdoby, girlandy, pohľadnice spoločne pripravovali takmer každé popoludnie. Okrem takýchto milých a príjemných predvianočných aktivít si v jednotlivých oddeleniach priamo pod stromčekom našli hračky a hry, ktoré si priali. V rámci ŠKD sa zároveň pripravovala aj vianočná akadémia, na ktorej sme mali ako každý rok svoje číslo - reklamu. Svoje pôsobenie v rámci ŠKD bude ukončené vianočnou besiedkou, pri ktorej si spoločne všetci zaspievame, ,,zamlsáme" a poprajeme si krásne vianočné sviatky.

Nástup do školy po vianočných prázdninách - UTOROK 8.1.2019

Rodičovské združenie 10.1.2019 (prvý stupeň od 15,30 hod a druhý stupeň od 16,15 hod.)