feed-image

December 2018 v ŠKD

Prečítané: 15x
Predvianočná atmosféra v ŠKD zavládla už začiatkom decembra príchodom Mikuláša, ktorý nadelil deťom kopec sladkostí. V takejto veselej a krásnej atmosfére sa niesol celý mesiac. Deti sa tešili z každého dňa. Zdobili si spoločne triedy a pripravovali stromček. Ručne vyrábané ozdoby, girlandy, pohľadnice spoločne pripravovali takmer každé popoludnie. Okrem takýchto milých a príjemných predvianočných aktivít si v jednotlivých oddeleniach priamo pod stromčekom našli hračky a hry, ktoré si priali. V rámci ŠKD sa zároveň pripravovala aj vianočná akadémia, na ktorej sme mali ako každý rok svoje číslo - reklamu. Svoje pôsobenie v rámci ŠKD bude ukončené vianočnou besiedkou, pri ktorej si spoločne všetci zaspievame, ,,zamlsáme" a poprajeme si krásne vianočné sviatky.

Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite

Nástup do školy po vianočných prázdninách - UTOROK 8.1.2019

Rodičovské združenie 10.1.2019 (prvý stupeň od 15,30 hod a druhý stupeň od 16,15 hod.)


PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2019 ZŠ Haniska and design by za.jo.net