feed-image

December 2018 v ŠKD

Prečítané: 166x
Predvianočná atmosféra v ŠKD zavládla už začiatkom decembra príchodom Mikuláša, ktorý nadelil deťom kopec sladkostí. V takejto veselej a krásnej atmosfére sa niesol celý mesiac. Deti sa tešili z každého dňa. Zdobili si spoločne triedy a pripravovali stromček. Ručne vyrábané ozdoby, girlandy, pohľadnice spoločne pripravovali takmer každé popoludnie. Okrem takýchto milých a príjemných predvianočných aktivít si v jednotlivých oddeleniach priamo pod stromčekom našli hračky a hry, ktoré si priali. V rámci ŠKD sa zároveň pripravovala aj vianočná akadémia, na ktorej sme mali ako každý rok svoje číslo - reklamu. Svoje pôsobenie v rámci ŠKD bude ukončené vianočnou besiedkou, pri ktorej si spoločne všetci zaspievame, ,,zamlsáme" a poprajeme si krásne vianočné sviatky.

Výzdoba na Vian...
Výzdoba na Vianoce Výzdoba na Vianoce
Už je to poskla...
Už je to poskladané Už je to poskladané
Hráme sa
Hráme sa Hráme sa
Nové hračky v Š...
Nové hračky v ŠKD Nové hračky v ŠKD

Komentáre

Musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať pre vloženie komentára.

Neprehliadnite

30. mája 2019 - záverečné fotenie 

31. mája 2019 - Deň detí

3.-14. júna 2019 - plavecký výcvik
PRojekt INkluzívnej EDukácie. / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ. Operačný program vzdelávanie

Anketa

Nová stránka

Ako sa Vám páči nová stránka školy?

2
Chválitebná (2)
(0)
3
Dobrá (3)
(0)
0
Dostatočná (4)
(0)
0
Nedostatočná (5)
(0)
1
Výborná (1)
(0)
» Prejdite na anketu »
Nemáte povolenie hlasovať! Prihláste sa alebo si vytvorte konto.
Copyright © 2012 - 2019 ZŠ Haniska and design by za.jo.net